O nás

Naše firma byla založena 14.3.1990. Zpočátku jsme se zabývali zprostředkováním prodeje nákladních vozidel, strojů a zařízení. Od roku 1992 jsme začali vydávat inzertní časopis TRUCK-Inzert, který vycházel v nákladu 15.000ks. Tyto noviny jsou od roku 2012 pouze v elektronické podobě na internetových stránkách www.truck-inzert.cz.

Od roku 1997 se stal naší hlavní činností obchod s nákladními a přípojnými vozidly. Jedná se zejména o dovoz a servis vozidel ze zahraničí a to zejména tahačů, sklápěčů, valníků a automobilů se speciální nástavbou (např. nosičů kontejnerů, nosičů výměnných nástaveb, domíchávačů, cisteren apod.). Dále dovážíme valníkové, sklápěcí a speciální návěsy a přívěsy všech možných provedení a také samostatné nástavby a kontejnery. Zabýváme se též dovozem stavebních strojů. Jsme schopni dovézt vozidlo na objednávku podle individuálních požadavků zákazníka.

V současné době se specializujeme zejména na prodej a servis použitých návěsů s posuvnou podlahou a to všech značek. Provádíme předprodejní servis, příp. repase těchto použitých návěsů dle potřeby tak, aby byly připraveny do dalšího provozu.

Od 1.5.2014 jsme získali obchodní zastoupení francouzské společnosti LEGRAS pro Českou republiku. Firma LEGRAS se specializuje na výrobu návěsů s posuvnou podlahou. Jedná se o výrobky špičkové kvality při využití vlastních jedinečných patentů.

TRUCK-Inzert